Ünlü oyuncu Selim Erdoğan pişmanlığını anlattı: Allah bana ders verdi

Ünlü oyuncu Selim Erdoğan pişmanlığını anlattı: Allah bana ders verdi

Uyuşturucu kullanıcısı olduğu gerekçesi ile 2017 yılında cezaevine giren oyuncu Selim Erdoğan, yaşadığı pişmanlığı anlattı.

A+A-

Oyuncu Selim Erdoğan, 3.5 yıllık cezaevi sürecinin ardından ilk kez konuştu. Rahat bir hayat sürerken hapse girdiğini söyleyen Erdoğan, "Her şeyim vardı, değerini bilemedim. Allah bana ders vermek istedi" ifadeleriyle pişmanlığını dile getirdi. 

“VARLIK İÇİNDEYDİM, ALLAH BANA DERS VERDİ"

Günaydın’ın haberine göre; cezaevinde geçirdiği zor günleri anlatan oyuncu, şöyle konuştu:

"Çok zor günler yaşadım. İçeriye girdiğimde kızım bir aylıktı. Onun bebekliğini göremedim. En çok buna üzülüyorum. 2017'de cezaevine girmeden önce her şeyim vardı. Yıldız Kenter, Haldun Dormen gibi ustalar yetiştirdi beni. O kadar iyi eğitim aldım ki onlardan, oyunculuğuma da bunu yansıtmaya çalıştım. Kariyerimde çok iyi bir noktaydım. Şimdi çok daha iyi anlıyorum o zamanlarımın kıymetini. Her şeyim vardı; param, kariyerim, arkadaşlarım ama ben bunların değerini bilemedim." 

Asla isyan etmedim yaşadıklarıma

"Sanki gözüme perde indi, kör etti o varlık hali beni ve Allah bana ders vermek istedi. Hepsi elimden kaydı, gitti. Erdal Tosun'un ani ölümü de beni psikolojik olarak etkiledi. Biz çok yakındık onunla. Hatta son kez evime gelip ziyaret ettiğinde bana "Çok güzel bir yerde yaşıyorsun, kıymetini bil" demişti. Bilemedim. Asla isyan etmedim yaşadıklarıma. Hani derler ya; her şerde bir hayır vardır diye. Benim de bu yaşadıklarımdan ders çıkarmam ve gençlere anlatmam gerekiyormuş diye düşünüyorum."

HABERE YORUM KAT

YORUM KURALLARI: Risale Haber yayın politikasına uymayan;
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve BÜYÜK HARFLERLE yazılmış yorumlar
Adınız kısmına uygun olmayan ve saçma rumuzlar onaylanmamaktadır.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.