En yeni ve en güzel Mevlid Kandili Mesajları | Facebook ve Whatsapp Kandil Mesajları

En yeni ve en güzel Mevlid Kandili Mesajları | Facebook ve Whatsapp Kandil Mesajları

Mevlid Kandili Resimli Mesajları bu mübarek günün sevincini sevdikleriyle paylaşmak isteyenler tarafından aranıyor. 19 Kasım 2018 Mevlid Kandili Mesajları ile kandil sevincini paylaşın.

19 Kasım itibari ile Mevlid Kandili'ne eriştik. Milyonlarca Müslüman bu mübarek gün ve geceyi çeşitli ibadetler, dualar ve etkinliklerle geçirecek. Kandil günlerinin sevinci paylaştıkça çoğalıyor. Bu nedenle Mevlid Kandili resimli mesajları son derece önemli. Facebook ve Whatsapp Mevlid Kandili Mesajları ile sevdiklerinizin kandilini internet üzerinden kutlayabilirsiniz.

En güzel ve en yeni Mevlid Kandili mesajları sayesinde milyonlarca Müslüman bu gecenin sevincini paylaşıyor. Teknoloji çağında bir tık ile yüzlerce kişiye kandil mesajı gönderilebiliyor. Sizler için hazırladığımız 2018 Mevlid Kandili Mesajları sayesinde sizler de bu gecenin sevincini eş, dost, akraba, arkadaş gibi yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz.

EN YENİ VE EN GÜZEL RESİMLİ MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI

mevlid-02.jpg

-Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.
-Ey yüce peygamber senin hürmetine yaratıldı tüm alemler. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun, Allah dualarını kabul etsin.

mevlid-kandili-mesajlari.jpg

-Allah’ın rahmeti bereketi sizinle olsun Gönül güneşiniz hiç solmasın Yüzünüz aydın Dualarınız Kabul Olsun.Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.
-Allah hepimize Efendimiz'in(sas)şefkatiyle dünyaya bakabilmeyi nasip etsin.Taşlanırken dahi merhamet etmişti.Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun

kandil-mesajlari-resimli-mevlid-kandilijpg.jpg

-Tarihte bugün: Güneş'in Mekke'den doğduğu saptandı. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun....
 -Dua ve ibadetlerinizin kabul olması dileğiyle.. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun

1362-mevlid-kandili.jpg

-"Es -Selamun Aleykum; Nuruyla alemimizi Şereflendiren Efendimizin (s.a.s) Şefaatine nail olmanızı dileriz. ~Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun~
 -'Süphesiz, Allah ve Melekleri Peygambere Salat Ediyorlar.' Ey iman edenler! Sizde ona Salat edin, Selam edin.Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun  

mevlid-kandili-mesajlari-3.jpg

-Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.
 - Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller.
kandil-mesajlari-mevlid-kandili-resimlijpg.jpg

-Fani Dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Siz sevdiklerime, iyi kandiller dilerim.

-Rabbimden çiçek istedik kırları verdi, ağaç istedik ormanları verdi, su istedik denizleri verdi, dost istedik bu numarayı verdi. Kandiliniz mübarek olsun.

-Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır dostluğu yaşatmak için kandiller vardır kutlamak ve af dilemek için. Kandiliniz mübarek olsun.

-Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

mevlid-03.png

-Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.
-Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun.
-Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

mevlid-03.jpgmevlid-001-001.jpgmevlid-kandili-mesajlari---.jpg

HABERE YORUM KAT
YORUM KURALLARI: Risale Haber yayın politikasına uymayan;
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve BÜYÜK HARFLERLE yazılmış yorumlar
Adınız kısmına uygun olmayan ve saçma rumuzlar onaylanmamaktadır.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.