Bebeklere Kutlu Doğum altını

Bebeklere Kutlu Doğum altını

Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde yeni doğan bebeklere altın takıldı.

A+A-

Kars İl Müftülüğü, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde yeni doğan bebekleri ziyaret ederek altın taktı.
İl Müftü Vekili Veli Südütemiz, Şube Müdürü İsrafil Karadeniz, Şef Erdal Yemenoğlu ve Memur Ömer Öngel ile birlikte hastaneye giderek Yeni Doğan Servisi'ni ziyaret etti. Başhekim Dr. Yunus Yılmaz ve servis hemşirelerinin de eşlik ettiği ziyarette bebeklerini kucaklarına alan anneler Zeliha Perinçek, Rukiye Uşar, Ayşe Hükümdar, Meryem Aktaş, Mavili Özşahin, Gülsün Söbü Okumuş'a, Hz. Muhammed'i simgeleyen güller verildi, ardından da 2'si kız, 4'ü erkek 6 bebeğe çeyrek altın takıldı.

Müftü Vekili Veli Südütemiz, annelere seslenerek, “Cenab-ı Allah inşallah hayırlı evlatlar yetiştirmeyi nasip etsin. Bu hafta Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in doğum haftası münasebetiyle bizler de sizlere küçük birer hediye takdim etmek için buraya kadar geldik. Tekrar bu vesile ile evlatlarınızın hayırlı olmasını, analı-babalı büyümelerini Cenabı Allah'tan niyaz ediyoruz. Sağlık ve sıhhat içinde inşallah hepinizin ömür sürmesini kalbimizden niyaz ediyorum" diye konuştu.

Haber7

HABERE YORUM KAT

YORUM KURALLARI: Risale Haber yayın politikasına uymayan;
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve BÜYÜK HARFLERLE yazılmış yorumlar
Adınız kısmına uygun olmayan ve saçma rumuzlar onaylanmamaktadır.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.