Yaşlılara anlamlı armağan

Yaşlılara anlamlı armağan

Medicana Sağlık Grubu çalışanları kendi aralarında topladıkları bağışlarla KASEV Yaşlı Bakım Merkezinin tefrişine katkıda bulundu.

A+A-

Medicana Sağlık Grubu CEO'su Reha Özkaya tarafından; Yaşlıların toplumdaki yeri ve önemine dikkat çekmek amacıyla Yaşlılar haftasında “KASEV Yaşlı Bakım Merkezi” ziyaret edilerek bir sosyal sorumluluk projesi başlatılmıştı. Medicana Sağlık Grubu çalışanlarının büyük bir özveri ile desteklediği bu proje çerçevesinde; KASEV Yaşlı Bakım Merkezi’nde yaşamını sürdüren yaşlılara ve bakım merkezi çalışanlarına check up armağan edilmiş ve KASEV’in odalarının ve bakım alanlarının tefrişi için gereken maddi yardımı karşılama sözü verilmişti.

KASEV’in odalarının ve bakım alanlarının tefrişi için gereken maddi yardım, kısa süre içinde MEDICANA Sağlık Grubu çalışanları tarafından toplanarak, 9 Nisan Çarşamba günü, Medicana Sağlık Grubu CEO’su Reha Özkaya tarafından KASEV’e teslim edildi.

Medicana Sağlık Grubu olarak; bağışlar ve gönüllü destekçilerin yardımlarıyla ayakta duran bu kurumun maddi ve manevi her zaman yanlarında olacaklarını söyleyen Reha Özkaya, “Öncelikle sizlerin önünde grubumuz çalışanlarına çok teşekkür etmek istiyorum. Maaşlarından, çocuklarının rızkından ayırarak sizlere yardım etmek için adeta yarışarak gösterdikleri bu hassasiyet hepimizi gururlandırmıştır. Medicana Sağlık Grubu olarak biz siz yaşlılarımızı baş tacı yaptık. Bundan sonra her zaman, başınız ağrısa bile yanınızda olmayı temenni ediyoruz. Burada sizlerin gülen yüzlerini görmek bizleri çok mutlu etti. Tüm çalışanlarımız sizlerin ellerinizden öpüyor” dedi.

Medicana Sağlık Grubu çalışanlarının değerli yardımından çok etkilenen Yaşlı Bakım Merkezi sakinleri, bağışlar için Medicana Sağlık Grubu çalışanlarına teşekkür plaketi sunarak, çok mutlu olduklarını ifade etti.

KASEV Yaşlı Bakım Merkezi’nde yaşamını sürdüren yaşlılar ve bakım merkezi çalışanlarının check up kontrolleri; ilk ziyaretin hemen ardından Çamlıca Medicana Hastanesinde yapılırken, sağlık kontrolünün ardından keyiflerince kahvaltı edip, hastane çalışanlarıyla sohbet ettiler.

Gazete Star

HABERE YORUM KAT

YORUM KURALLARI: Risale Haber yayın politikasına uymayan;
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve BÜYÜK HARFLERLE yazılmış yorumlar
Adınız kısmına uygun olmayan ve saçma rumuzlar onaylanmamaktadır.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.