Hamidiye Kültür ve Eğitim Vakfının Ümraniye Tepeüstü'ndeki hizmet binası dualarla açıldı. Öğle namazıyla birlikte başlayan açılış programında Bediüzzaman Said Nursi Hazretlerinin Avukatlarından Gültekin Sarıgül Risale-i Nur'dan bir mektup okudu ve Üstad Hazretleri ile ilgili bazı hatıraları nakletti.
Ümraniye Nur dersanesi dualarla açıldı
Ümraniye Nur dersanesi dualarla açıldı
![Ümraniye Nur dersanesi dualarla açıldı 1](https://cdn.risalehaber.com/gallery/571_1.jpg)
![Ümraniye Nur dersanesi dualarla açıldı 2](https://cdn.risalehaber.com/gallery/571_2.jpg)
Prof. Dr. Şener Dilek, kısa bir Risale-i Nur dersi okudu. Kur'an tilavetiyle devam eden programda Üstad Hazretlerinin talebelerinden Ağrılı Nusret Kocabay Hocaefendinin dualarının ardından ikram verildi ve program sona erdi.
![Ümraniye Nur dersanesi dualarla açıldı 3](https://cdn.risalehaber.com/gallery/571_3.jpg)
![Ümraniye Nur dersanesi dualarla açıldı 4](https://cdn.risalehaber.com/gallery/571_4.jpg)
![Ümraniye Nur dersanesi dualarla açıldı 5](https://cdn.risalehaber.com/gallery/571_5.jpg)
![Ümraniye Nur dersanesi dualarla açıldı 6](https://cdn.risalehaber.com/gallery/571_6.jpg)