Said Nursi ve Nur talebelerine hakartte 'Baş'ı çekiyorlar

Said Nursi ve Nur talebelerine hakartte 'Baş'ı çekiyorlar

Kimse tarafından ciddiye alınmadıkları için kendilerine "Said Nursi ve Nur talebelerine" hakaret misyonu biçen Haydar Baş ve elemenları...

A+A-

Risale Haber-Haber Merkezi

Seçim vaadleri ile dalga konusu olan, Yeni Mesaj gazetesinin sahibi, Büyük Türkiye Partisinin Başkanı Haydar Baş ve elemanları gün geçmiyor ki Bediüzzaman Said Nursi Hazretleri ve Nur talebelerine hakaret etmesin.

Atatürk'e hafız diyen, en koyu Kemalistleri bile sollayan, İran'a yakın duran Haydar Baş ve elemanları iftira, yalan ve hakaretlerinin dozunu arttırıyor. 

Gazetelerinin önceki günkü sayısında "Nurculuk bir nevi Hristiyanlıktır" manşetini atan Haydar Baş ve avaneleri, Risale-i Nur'dan kırptıkları cümleleri tahrif ederek yorumladılar.

"Hukukçu-yazar" olduğu iddia edilen Ahmet Erimhan isimli şahsın okuduğunu anlamadığının çok net ortaya çıkan yazıda yine saçma sapan ifadeler yer aldı.

Kimse tarafından ciddiye alınmadıkları için kendilerine "Said Nursi ve Nur talebelerine" hakaret misyonu biçen Haydar Baş ve elemenlarının kime hizmet ettiği çok açık. Allah ıslah etsin.

HABERE YORUM KAT

YORUM KURALLARI: Risale Haber yayın politikasına uymayan;
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve BÜYÜK HARFLERLE yazılmış yorumlar
Adınız kısmına uygun olmayan ve saçma rumuzlar onaylanmamaktadır.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.
16 Yorum