Risale-i Nur eserlerinin reklamları Manisa’nın ana caddesindeki bilboardlarda sergilenmeye başladı.
Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 1](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_1.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 2](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_2.jpg)
Manisa İlim ve Kültür Vakfınca organize edilen faaliyette, Manisalıları Risale-i Nur ile tanıştırmak maksadıyla şehir merkezindeki 60 bilboarda, insanları Risale-i Nur okumaya davet eden metinlerin yer aldığı reklamlar sergilenmeye başlandı.
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 3](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_3.jpg)
Vakıf yetkilileri, insanların reklamlardan çok etkilendiğini belirterek, birçok kişinin Manisa İlim ve Kültür Vakfı Kitabevine gelerek yetkililerle tanışıp Risale-i Nur temin ettiğini belirttiler.
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 4](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_4.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 5](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_5.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 6](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_6.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 7](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_7.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 8](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_8.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 9](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_9.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 10](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_10.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 11](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_11.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 12](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_12.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 13](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_13.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 14](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_14.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 15](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_15.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 16](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_16.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 17](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_17.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 18](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_18.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 19](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_19.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 20](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_20.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 21](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_21.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 22](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_22.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 23](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_23.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 24](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_24.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 25](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_25.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 26](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_26.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 27](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_27.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 28](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_28.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 29](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_29.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 30](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_30.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 31](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_31.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 32](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_32.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 33](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_33.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 34](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_34.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 35](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_35.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 36](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_36.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 37](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_37.jpg)
![Risale-i Nurlar Manisa bilboardlarında 38](https://cdn.risalehaber.com/gallery/189_38.jpg)