Menzil tarikatı 24 Haziran seçiminde kimi destekleyeceğini açıkladı

Menzil tarikatı 24 Haziran seçiminde kimi destekleyeceğini açıkladı

24 Haziran seçimleri yaklaşırken cemaat ve tarikatlar tercihlerini açıklamaya başladı

A+A-

Risale Haber-Haber Merkezi

24 Haziran seçimleri yaklaşırken cemaat ve tarikatlar tercihlerini açıklamaya başladı. Adıyaman Menzil tarikati de 24 Haziran seçimlerinde kimi destekleyeceklerini açıkladı.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD), Semerkand Vakfı, Beşir Derneği ve Genç-Kon adıyla gazetelere verilen ilanda imzalı ilanda Cumhur İttifakı'nın ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın destekleneceği belirtildi.

Açıklama şöyle:

"24 Haziran Genel seçimlerine giderken; Bağımsızlığımızı tahakküm altına almaya çalışan her türlü ekonomik, siyasi, sosyal, kültürel ve bürokratik prangalardan kurtulmuş, milli ve manevi değerlerini muhafaza eden ve geliştiren bölgesinde lider, ezilenlere umut ve dünya barışının teminatı olacak Büyük Türkiye'nin inşası en önemli hedeflerimizden biridir.

Yeni hükümet sisteminin söz konusu hedeflerimize ulaştıracağına devletin millet için var olduğu esası ile sadece seçkin ve imtiyazlı bir kesimi değil toplumun tamamını güvence altına alacağına vesayet sistemine son vereceğine, sözü ve kararı gerçek sahibi olan millete tevdi edeceğine inanmaktayız.

24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde Cumhur İttifakı'nı yürütmenin çalışmalarına güç verecek çoğunlukta bir meclis yapısını ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceğimizi duyururuz."

menzil_cemaati_ilan.jpg

HABERE YORUM KAT

YORUM KURALLARI: Risale Haber yayın politikasına uymayan;
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve BÜYÜK HARFLERLE yazılmış yorumlar
Adınız kısmına uygun olmayan ve saçma rumuzlar onaylanmamaktadır.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.
1 Yorum
İlgili Haberler