Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri - Malazgirt

Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri - Malazgirt

Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle düzenlenen etkinlikler kapsamında Adıyaman'da faliyet gösteren Adıyaman Özel Park Hospital Hastanesi Kutlu Doğum Pilavı etkinliği yaparak Malazgirt Camiinde 700 kişiye pilav dağıttı.


Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle düzenlenen etkinlikler kapsamında Adıyaman'da faliyet gösteren Adıyaman Özel Park Hospital Hastanesi Kutlu Doğum Pilavı etkinliği yaparak Malazgirt Camiinde 700 kişiye pilav dağıttı.

Cuma namazı sonrası düzenlenen etkinlikle ilgili bir açıklamada bulunan Adıyaman Özel Park Hospital Genel Müdürü Acil Tıp Uzmanı Dr. Gürkan Alagöz, “Malazgirt Camisi imamımız kutlu doğum haftası münasebetiyle bir etkinlik düzenlemek istediklerini bizlere iletmeleri üzerine hastane olarak vatandaşlarımıza cuma namazı sonrası pilav ikramında bulunduk. Ülke olarak her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde bu mübarek ayda bu tür etkinliklere çok ihtiyacımız var hastane olarak maneviyatı yüksek olan bir etkinliği gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kutlu doğum haftasının ve bu münasebetle düzenlenen etkinliklerin dostluğa, kardeşliğe, kaynaşmaya vesile olmasını ümit ediyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Mübarek ayda ve haftada düzenlenen bu tür etkinliklerin manevi değerinin çok yüksek olduğunu belirten AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hanifi Erdem, “Cuma namazı için Malazgirt camimize geldik ve namaz çıkışında ilimizde hizmet veren Adıyaman Özel Park Hospital hastanesinin kutlu doğum pilavı ikramıyla karşılaştık. Düzenlenen etkinliğin ilimize, ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Malazgirt camisi olarak manevi değeri yüksek bir etkinliği gerçekleştirmenin sevincini yaşadıklarını belirten merkez Malazgirt Camisi İmamı Necmettin Ekinci, “Bu yıl ’Tevhid ve Vahdet’, teması ile kutladığımız Kutlu Doğum Haftası’nın inançta ve eylemde birlikteliğe, kardeşliğin daha da pekişeceği bir gelecek vesile olmasını diliyor, Kutlu Doğum haftası münasebetiyle camimizde pilav ikramında bulunan Adıyaman Özel Park Hospital hastanesi yetkililerine şahsım ve cami cemaatimiz adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Pilav ikramı sonrası Adıyaman Özel Park Hospital Hastanesi personeli tarafından ücretsiz olarak şeker ve tansiyon ölçümleri yapıldı.

 

Habergri

HABERE YORUM KAT
YORUM KURALLARI: Risale Haber yayın politikasına uymayan;
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve BÜYÜK HARFLERLE yazılmış yorumlar
Adınız kısmına uygun olmayan ve saçma rumuzlar onaylanmamaktadır.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.