KTO’dan okula fırın hibesi

KTO’dan okula fırın hibesi

Kayseri Ticaret Odası (KTO), sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. Kayseri Olgunlaşma Enstitüsü tarafından talep edilen ‘cam fırını’, kısa sürede temin edilerek okul yönetimine teslim edildi.

A+A-

Yapılan hibe yardımına ilişkin açıklamada bulunan Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, sosyal sorumluluk projelerine büyük önem verdiklerini vurguladı. Hiçyılmaz, Kayseri Olgunlaşma Enstitüsü’nün talep ettiği ‘cam fırını’ konusunda da yönetim olarak hassas davrandıklarını belirtti. Hiçyılmaz, yaptıkları yardım ile enstitü çalışmalarına katkı sağlamaktan mutluluk duyduklarını kaydetti.

Kayseri Olgunlaşma Enstitüsü Okul Müdürü Nazende Büyükkatırcı ise Kayseri Ticaret Odası’nın, eğitim faaliyetlerine yapmış olduğu katkı sayesinde yaptıkları çalışmaları daha da üst seviyelere taşıyacaklarını ifade etti. Büyükkatırcı, “KTO tarafından hibe edilen cam fırını sayesinde merdiven boşlukları, abajur, avize, duvar panoları, dekoratif süs eşyaları, magnet, plaket yapılabilecektir. Yapılan yardımın, gelişmekte olan cam sektörüne ve okulumuzun prestijine katkısı yadsınamaz. Bundan dolayı, Başkanımız Mahmut Hiçyılmaz ve yönetim kuruluna teşekkür ederiz.” dedi. KTO tarafından hibe edilen ‘cam fırın’, enstitü binasında belirlenen salonda kurularak öğrencilerin kullanımına sunuldu.

Cihan

HABERE YORUM KAT

YORUM KURALLARI: Risale Haber yayın politikasına uymayan;
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve BÜYÜK HARFLERLE yazılmış yorumlar
Adınız kısmına uygun olmayan ve saçma rumuzlar onaylanmamaktadır.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.