İslahiye Zübeyir Gündüzalp paneli
Risale Akademi ve İslahiye Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen 'Anadolu Ağabeyleri' kapsamındaki panelin 4.'sü Bediüzzaman Said Nursi'nin talebelerinden Zübeyir Gündüzalp'in bir süre memuriyet görevinde bulunduğu Islahiye'de yapıldı.
![İslahiye Zübeyir Gündüzalp paneli 1](https://cdn.risalehaber.com/gallery/474_1.jpg)
Risale Akademi ve İslahiye Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen 'Anadolu Ağabeyleri' kapsamındaki panelin 4.'sü Bediüzzaman Said Nursi'nin talebelerinden Zübeyir Gündüzalp'in bir süre memuriyet görevinde bulunduğu Islahiye'de yapıldı.
![İslahiye Zübeyir Gündüzalp paneli 2](https://cdn.risalehaber.com/gallery/474_2.jpg)
Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Uludağ
![İslahiye Zübeyir Gündüzalp paneli 3](https://cdn.risalehaber.com/gallery/474_3.jpg)
![İslahiye Zübeyir Gündüzalp paneli 4](https://cdn.risalehaber.com/gallery/474_4.jpg)
Risale Akademi Kurucu Üyesi Dr. İsmail Benek
![İslahiye Zübeyir Gündüzalp paneli 5](https://cdn.risalehaber.com/gallery/474_5.jpg)
![İslahiye Zübeyir Gündüzalp paneli 6](https://cdn.risalehaber.com/gallery/474_6.jpg)
Paneli, Prof. Dr. Mehmet Cesur yönetti. Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özdemir, araştırmacı yazar Necmeddin Şahiner, araştırmacı yazar Abdülkadir Menek, araştırmacı yazar Hüseyin Kara konuşmacı olarak katıldı.
![İslahiye Zübeyir Gündüzalp paneli 7](https://cdn.risalehaber.com/gallery/474_7.jpg)
İslahiyelilerin büyük ilgi gösterdiği, yaklaşık üç saat süren panelin ardından topluca hatıra fotoğrafı çekilirken, çıkışta ise katılımcılara araştırmacı yazar Hüseyin Kara'nın 'Çağımızda Bir Havari, Zübeyir' isimli kitabı ücretsiz olarak dağıtıldı.