Hamidiye Vakfı Mezunlar programı
![Hamidiye Vakfı Mezunlar programı 1](https://cdn.risalehaber.com/gallery/450_1.jpg)
"Hamidiye Vakfı Mezunlar Günü" programı gerçekleştirildi
![Hamidiye Vakfı Mezunlar programı 2](https://cdn.risalehaber.com/gallery/450_2.jpg)
Hamidiye Kültür ve Eğitim Vakfı'nın Anadolu Yakası Şubesi tarafından bu yıl onuncusu düzenlenen "Hamidiye Vakfı Anadolu Yakası Mezunlar Günü" programı, Vakfın Yenisahra'da bulunan merkezinde kahvaltı ile başladı ve Silivri’de bulunan Hamidiye çiftliğinde devam etti.
![Hamidiye Vakfı Mezunlar programı 3](https://cdn.risalehaber.com/gallery/450_3.jpg)
Programa Anadolu’nun çeşitli illerinden mezun olmuş birçok Nur Talebesi ile beraber
manen destek olmak amacıyla Mehmet Kırkıncı Hocaefendi de iştirak etti. Vakfın her yıl düzenlediği programın gayesinin sosyal hayattaki nur talebelerinin birbirleri ile görüşmek, kardeşlik bağlarını pekiştirmek ve manen kuvvet alıp, kuvvet vermek olduğunu ifade eden vakıf yetkilileri, bu yılki mezunlar buluşmasında da bu manaya dikkat ettiklerini vurguladılar.
![Hamidiye Vakfı Mezunlar programı 4](https://cdn.risalehaber.com/gallery/450_4.jpg)
![Hamidiye Vakfı Mezunlar programı 5](https://cdn.risalehaber.com/gallery/450_5.jpg)
![Hamidiye Vakfı Mezunlar programı 6](https://cdn.risalehaber.com/gallery/450_6.jpg)
![Hamidiye Vakfı Mezunlar programı 7](https://cdn.risalehaber.com/gallery/450_7.jpg)
![Hamidiye Vakfı Mezunlar programı 8](https://cdn.risalehaber.com/gallery/450_8.jpg)
![Hamidiye Vakfı Mezunlar programı 9](https://cdn.risalehaber.com/gallery/450_9.jpg)
![Hamidiye Vakfı Mezunlar programı 10](https://cdn.risalehaber.com/gallery/450_10.jpg)
![Hamidiye Vakfı Mezunlar programı 11](https://cdn.risalehaber.com/gallery/450_11.jpg)
![Hamidiye Vakfı Mezunlar programı 12](https://cdn.risalehaber.com/gallery/450_12.jpg)
![Hamidiye Vakfı Mezunlar programı 13](https://cdn.risalehaber.com/gallery/450_13.jpg)