1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Esnafa müjde, o site yayında
Esnafa müjde, o site yayında

Esnafa müjde, o site yayında

Türkiye’de her geçen gün internet ve bilişim teknolojilerinde büyük ilerlemeler kaydedilirken, bunlardan biri olan ve tamamen yerli imkanlarla geliştirilen Esnafbul.com projesi hayata geçirildi.

A+A-

Bir internet sitesi ya da internet mecrasında firmaların tanıtabileceği herhangi bir imkanı olmayanlar, ya da şu ana kadar internet üzerinden gerekli tanıtımı hala yapmamış olanların müşterilerin online internet sitesi üzerinden teklif almasını isteyenler için kurulan yerli firma rehberi projesi olan Esnafbul.com sitesi esnafa çözüm üretiyor. Site kurucularından Hamit Yıldız Esafbul.com sitesinin Türkiye’deki yerleşik internet reklamcılığı mantığından tamamen farklı bir anlayışla yola çıkan proje olduğunu ve bununla firmalar ile müşterileri aynı çatı altında buluşturup, potansiyel müşteriler, Esnafbul.com üzerinden alanında en iyi esnafa kolaylıkla ulaştıracaklarını söyledi.

"EN İYİ ESNAF HER ZAMAN EN YUKARIDA LİSTELENİYOR"

Hamit Yıldız, internet arama motorlarında en iyi esnafın her zaman yukarıda listelendiğini belirtti. Yaptıkları proje ile esnafa büyük kolaylık sağlayacaklarını belirten Yıldız, "Esnafbul.com ile şirketinizin internet ortamında tanıtımını en üst seviyede sağladığınız gibi, ürünlerinizi ve referanslarınızı da sayfanıza ekleyerek firma tanıtımınızı en iyi şekilde yapabilmenizi sağlıyor. Sisteme bizim dahi müdahalemiz söz konusu değil. Esnafın sıralanması tamamen müşteri değerlendirmeleri ve yorum oylarına göre şekilleniyor. İyi ve müşteri memnuniyetini sağlayan esnaflarımız her zaman en yukarıda listeleniyorlar. Bu uygulamanın rekabeti arttırıcı ve müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik bir etkisinin olmasının yanında, işini gerçekten düzgün yapan esnafların da öne çıkmasını sağlayıcı etki yaptığını söyleyebiliriz”dedi.

"KENDİ ESNAFBUL.COM ADRESİNİZİ ALMAKTA GECİKMEYİN"

Esnafbul.com sitesinin aynı zamanda kendi adresini al uygulamasına sahip olduğunu da belirten Yıldız; “Sitemize firma kaydı yapan esnafımız aynı zamanda kendi esnafbul adreslerini alabiliyorlar. Bu anlamda esnafımızın kendi isimleri bir başka üyemiz tarafından alınmadan firma kayıtlarını yapmaları avantajlarına olacaktır” diye konuştu.
İlerleyen zaman diliminde televizyon reklamları ile siteye kayıtlı olan esnafa ciddi tanıtım katkısı sağlamayı planladıklarını dile getiren Hamit Yıldız; “Şu an için ücretsiz hizmet veren platformda, gelecek hedefleyen ve internet ortamında en iyi şekilde firma tanıtımlarını gerçekleştirmeyi planlayan tüm esnaflarımız sitemize kolayca üye olarak firma ekleyebilirler” ifadelerini kullandı.

"TÜRKİYE’DE ÇOK BÜYÜK YERLİ PROJELER ÇIKABİLİR"

Türkiye’nin de yetişmiş, kalifiye yazılımcılara sahip olduğuna ve dünyadaki büyük projeleri kendi imkanlarıyla gerçekleştirebileceklerini ifade eden Yıldız; “Tamamen yerli imkanlarla hayata geçirdiğimiz firma rehberi projemiz Esnafbul.com’a tüm esnafımızın katılımını bekliyoruz” şeklinde konuştu.
Hamit Yıldız Esnafbul.com sitesinin zaman içerisinde Türkiye sınırlarını da zorlayarak global bir proje olma yolunda gittiğini sözlerine ekledi.


IHA

 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

YORUM KURALLARI: Risale Haber yayın politikasına uymayan;
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve BÜYÜK HARFLERLE yazılmış yorumlar
Adınız kısmına uygun olmayan ve saçma rumuzlar onaylanmamaktadır.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.