Bu kafe de polis ve askerden para alınmıyor

Bu kafe de polis ve askerden para alınmıyor

Sivas'ta kafe işletmecisi olan Kerim Uslu, kafesine gelen polis ve askerden para almıyor.

A+A-

Son günlerde yaşanan terör olaylarına tepki göstermek ve polis ile askere destek olmak için Sivaslı bir esnaf sahip olduğu kafeye gelen polis ve askerlerden hesap almıyor. Tarihi Taşhan’da hizmet veren işletmeci Kerim Uslu, ”Son yaşanan olaylarda polisimize ve askerimize destek vermek adına bir kampanya başlattık. Kampanyamızın içeriğinde polis ve askerimiz bizim için ne kadar ciddi bir fedakarlık yapıp canını yok sayıyorsa biz de onların yanında olduğumuzu maddi, manevi her türlüğü desteği verdiğimizi ispatlamak adına polis ve askere işletmemizden ücret almayarak hizmet etmekteyiz. Süreç devam ettiği müddetçe biz de kampanyamızı devam ettireceğiz. Kampanyamızın içeriğinde hiçbir sınırlama yok. Polis ve askerimiz işletmemizin verdiği hizmetin tamamından sınırsız faydalanabilirler" dedi.

ONLAR CANINI BİZİM İÇİN YOK SAYIYOR

Vatandaşlardan olumlu tepkiler aldıklarını söyleyen Uslu, ”Bu çok keyif verici biz keyif alıyoruz. Müşterilerimiz durumdan memnun asıl amacımız polisi ve askeri motive etmektir. Ciddi övgüler aldık bizim desteğimizi arkalarında görmekten keyif aldılar. Biz de onların bu işten keyif almalarından keyif alıyoruz gayet mutluyuz” diye konuştu.
Ücretsiz hizmet verdikleri için yapacakları harcamaların hesabını yapmadıklarını ifade eden Uslu, hiçbir sınır tanımadan kampanyaya devam edeceklerini belirtti.
Kafeye gelen müşterilerden Bilal Albayrak ise, “Ülkemizde son günlerde yaşanan olaylar doğal olarak hepimizi üzüyor. Biz de sinirleniyoruz ama böylesi faaliyetlerin gelişmesi çok hoş, çok da güzel mekan sahibini tebrik ediyorum" dedi.

 
Akit 

 

HABERE YORUM KAT

YORUM KURALLARI: Risale Haber yayın politikasına uymayan;
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve BÜYÜK HARFLERLE yazılmış yorumlar
Adınız kısmına uygun olmayan ve saçma rumuzlar onaylanmamaktadır.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.