Açıköğretim Fakültesi için maraton başlıyor

Açıköğretim Fakültesi için maraton başlıyor

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’ne kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler için kayıt tarihleri de belli oldu.

A+A-

Açıköğretim Fakültesi için maraton başlıyor.  Açıköğretim’e yeni kayıt olmak isteyenler hem de mevcut kayıtlarını yenilemek isteyenler için akademik takvimini açıklayan Anadolu Üniversitesi, kayıt yenileme ve yeni kayıt tarihlerini de yayınladı. 

Açıköğretim Fakültesi’ne kayıt yaptıracak öğrencilerin ne kadar üniversite harcı yatıracakları henüz Anadolu Üniversitesi tarafından açıklanmadı.

Ancak geçen yıl lisans ve önlisans programları için 205 liralık harç ücreti alındığı göz önüne alındığında, programların harç ücretlerinin bu yıl da 205 liraya yakın bir tutarda olması bekleniyor.

Açık öğretim Fakültesi’ne ilk kez kayıt yaptıracak olan öğrenciler 31 Ağustos 2015 Pazartesi gününden başlayarak 8 Eylül 2015 Salı gününe kadar 8 günlük süre içinde okul kayıt başvurularını yapabilecek. Başvurular, internet üzerinden “kayit.anadolu.edu.tr” adresinden online olarak yapılabilecek.

Daha önce Açıköğretim Fakültesi için kaydını yaptıran ve şu anda okulun mevcut öğrencileri olanlar da 2015-2016 öğretim yılı için kayıt yenileme işlemlerini yaptıracak.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi akademik takviminde açıklanan tarihlere göre AÖF öğrencileri 12 Ekim 2015 Pazartesi gününden başlayarak 23 Ekim 2015 Cuma gününe kadar harçlarını yatırarak kayıt yenileme işlemlerini tamamlayabilecek.

Akit 

HABERE YORUM KAT

YORUM KURALLARI: Risale Haber yayın politikasına uymayan;
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve BÜYÜK HARFLERLE yazılmış yorumlar
Adınız kısmına uygun olmayan ve saçma rumuzlar onaylanmamaktadır.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.