1. HABERLER

  2. BİLGİ BANKASI

  3. AÖF Güz Dönemi Vizeleri Giriş Yerleri Açıklandı mı? Giriş yerleri nasıl öğrenilir?
AÖF Güz Dönemi Vizeleri Giriş Yerleri Açıklandı mı? Giriş yerleri nasıl öğrenilir?

AÖF Güz Dönemi Vizeleri Giriş Yerleri Açıklandı mı? Giriş yerleri nasıl öğrenilir?

2016 yılında yapılacak olan AÖF'nin Güz Dönemi Vize sınavları için takvim ilerliyor. Tarihin giderek yaklaşması ile birlikte binlerce AÖF Öğrencisi de sınav giriş belgesi açıklandı mı? Sınav Giriş yerleri nasıl öğrenilir? sorularının yanıtlarını arıyor.

A+A-

2016-2017 Öğretim Yılı'nda Açıköğretim Fakültesi'nin Güz Dönemi içindeyiz. Hız kesmeden devam eden takvimde en önemli zamanlardan biri olan AÖF Güz Dönemi 1.Sınavları yaklaşıyor. AÖF Güz Dönemi Vizeleri yaklaştıkça Üniversite Eğitimini açıktan alan binlerce kişi de çalışmalarını hızlandırdı. 4 Yanlışın 1 Doğru'yu götüreceği sınav bu sene her zamankinden daha zor olacak.

Anadolu Üniversitesi'nin Açıköğretim Fakültesi'nde okuyan binlerce kişi yaklaşan AÖF Güz Dönemi 1.Sınavları'nın giriş belgelerini merak ediyor. Giriş Belgelerinin üzerinde sınava girecekleri yerler de bulunacak olan AÖF öğrencileri, vizelere giriş belgesinin ne zaman açıklanacağını merak ediyor.

AÖF Güz Dönemi 1.Sınavları Giriş Belgeleri Yayınlandı mı?

2016 AÖF Güz Dönemi Vizeleri Giriş Yerleri ve Sınav Giriş Belgesi henüz açıklanmadı. 26-27 Kasım 2016 Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak olan sınavlar öncesi açıklanması bekleniyor. En geç 21 Kasım'dan itibaren Sınav Giriş Belgeleri ulaşılabilir durumda olacak.

Sınav Giriş Yerleri yayınlandığı an https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresine girerek sınav giriş belgenizi alabilirsiniz.

26-27 Kasım 2016'da yapılacak olan vizelerin ardından, 14-15 Ocak 2017 tarihinde AÖF Güz Dönemi Finalleri'nin de yapılması ile AÖF'nin Güz Dönemi sona erecek.

Risalehaber.com

HABERE YORUM KAT

YORUM KURALLARI: Risale Haber yayın politikasına uymayan;
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve BÜYÜK HARFLERLE yazılmış yorumlar
Adınız kısmına uygun olmayan ve saçma rumuzlar onaylanmamaktadır.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.