1. HABERLER

  2. BİLGİ BANKASI

  3. 23 Kasım TEOG Matematik Soruları Nasıldı? TEOG Matematik zor muydu? kolay mıydı?
23 Kasım TEOG Matematik Soruları Nasıldı? TEOG Matematik zor muydu? kolay mıydı?

23 Kasım TEOG Matematik Soruları Nasıldı? TEOG Matematik zor muydu? kolay mıydı?

TEOG 1.Dönem oturumlarının ilki 23 Kasım 2016 saat 09.00'da. Bu zorlu sınavın en önemli bölümlerinden biri de şüphesiz ki Matematik dersi. TEOG Matematik'i siz değerli öğrenciler ile birlikte yorumluyoruz. TEOG Matematik testi zor muydu? Kolay mıydı?

A+A-

2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı'nda düzenlenecek olan TEOG Sınavlarının ilk dönem ilk oturumları 23-24 Kasım tarihlerinde yapılacak. Bu zorlu maraton için pek çok öğrenci aylardır çalışıyor. 23 Kasım 2016'da yapılacak ilk oturum'da öğrenciler Türkçe, Matematik ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi testlerine tabi tutulacak.

Milli Eğitim Bakanlığı'nca düzenlenen TEOG Sınavlarına 1 Milyon 190 bin öğrenci katılıyor. İyi bir Ortaöğretim Kurumuna yani Lise'ye devam etmek isteyen öğrenciler aylardır bu zorlu sınava hazırlanıyor. TEOG Sınavlarının ilk dönem oturumları da artık geldi çattı. Öğrenciler çalışmalarının meyvesini almak için bugün saat 09.00'da ter dökecek.

Matematik testi, TEOG ilk oturumunun en önemli testlerinden biri. 20 Soru sorulacak TEOG Matematik Testi için öğrencilere 40 Dakika Süre verilecek. Matematik testinde öğrencilere;

1- Çarpanlar ve Katlar

2- Üslü İfadeler

3- Kareköklü İfadeler

konularından sorular yöneltilecek.

23 Kasım TEOG İlk Oturumu'nun ardından Matematik Testi'ni siz değerli öğrenciler ile birlikte yorumluyoruz.

Sizce 23 Kasım Matematik Soruları nasıldı? Matematik Testi zor muydu kolay mıydı? Matematik Testinde en çok zorlandığınız sorular hangileriydi? Yanlış olduğunu düşündüğünüz soru var mı?

Bu soruların ve çok daha fazlasının cevabını altta bulunan yorum bölümüne yazarak tartışabilir, diğer adaylar ile kıyas edebilir ve onların sınavının nasıl geçtiğini de öğrenebilirsiniz.

Risalehaber.com

HABERE YORUM KAT

YORUM KURALLARI: Risale Haber yayın politikasına uymayan;
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve BÜYÜK HARFLERLE yazılmış yorumlar
Adınız kısmına uygun olmayan ve saçma rumuzlar onaylanmamaktadır.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.
1 Yorum